Mohu mýt produkty ALADDIN® v myčce?

Ano, ale... Myčka je fenomén doby, ale ne vždy je vhodná a "lepší" než ruce. Mytí v myčce nemá na produkty ALADDIN®, zejména na jejich funkci,  žádný negativní dopad.  Moc tím ale  při použití myčky nezískáte. Zejména u termosek  a termolahví s úzkým hrdelem, je to v podstatě k ničemu. Úzkým hrdlem voda do vnitřku neprojde a termoska se stejně neumyje. Není nad propláchnutí a zatřepání - jen tak, rukou, případně dovnitř vložit kuchyňskou houbičku a krouživými pohyby houbičku opakovaně "prohnat" po stěnách. S díly  není problém, ty se určitě umyjí v myčce dobře. Raději na horní poličce, kde není zdroj ohřevu vody, který by mohl poškodit plastové díly. Stejně tak je to i u termohrnků ALADDIN®. Pokud dáváte díly umýt, vkládejte je "otevřené" nebo rozebrané, voda se tak dostane lépe na nepřístupná místa. Určitě nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, jako je například CIF. Poškrábete lesklý povrch produktů. 
Myčka na plastových dílech nebo celém povbrchu zanechá matné stopy, skvrny a celkově materiál lahví "zmléční" . Potisk, dle cyklu myčky, může zmizet i po pár umytích.  
A možná takové malé zamyšlení. Je to jako s autem. O které určitě pečujete s láskou a máte ho rádi.  Pokud ho bude po každém použití, každý den, umývat v myčce, bude jezdit, svítit, mít dobrou spotřebu, bude nám sloužit, ale bude vypadat trochu "ošuntěle"... Tak asi tak .
 
Chovejte se ke svému produktu s láskou  a bude vám dlouholetým parťákem ,na kterého je spolehnutí.  Je to stejné, jako v životě. 
 
Záruka se vztahuje na funkčnost produktu, ne na kosmetické vady, jako je poškrábání, promáčknutí, oděrky, změna barvy, smytí potisku a podobně  (způsobená například právě agresivním prostředím myčky).