Výdejní místa


Zde naleznete seznam výdejních míst/prodejen se úplným sortimentem značky ALADDIN. Mimo tato místa si můžete zvolit pro zaslání Vašeho nákupu ze seznamu výdejních míst DPD, při realizaci Vaší objednávky on-line.

Nákupní centrum Billa Prosek

obchod KupDárek (1.patro - naproti Pizzeria Corleone)
Vysočanská 382/20
190 00 Praha 9 – Prosek Stanice metra a autobusu Prosek viz mapa
Zásilkovna ID 6722 a detailní informace

Bude se Vám věnovat: Blanka Vondrová, Renata Vondrová, Markéta Hlásná nebo Helena Matějková
Otevírací doba: pondělí - neděle 9 - 20 h
Telefon: +420 776 113 894
E-mail: prosekobchod@kupdarek.cz

 

Centrální sklad - budova B4, 4.patro

Big Box - skladový a distribuční areál 

KupDárek - Jannai, hala B4, 4.patro*
Ve Žlíbku 1800/77
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Stanice autobusu Xaverov viz mapa (zvonek dole vlevo od výtahu, u šedivých vrat ke schodům)

Bude se Vám věnovat: Rena Vaňková, Ivana Nováková nebo Jiří Matějka
Otevírací doba: pondělí - čtvrtek 7 - 15 h, pátek 7 - 14 h
Telefon: +420 776 850 918
E-mail: sklad@kupdarek.cz

Vchod se nachází na straně budovy B4 kde jsou nákladní rampy. Zvonek do kanceláře je vlevo od výtahu na rampě s nápisem KupDárek

Upozornění: výdejní místo je SKLAD. Tomu odpovídá i přístup do něj a jeho vzhled. Skladová hala, přístupná pouze nákladním výtahem, výdejní místo je následně pouze naše kancelář, kde věci pouze vydáme, ale zejména zde "úřadujeme" - řídíme e-shopy. I tak zde ale máme vzorkovnu, kde uvidíte zejména značku STANLEY. Prosíme, berte tento fakt v úvahu.  Mrzí nás, pokud nám tento fakt kazí naše hodnocení na Heureka.cz jako celku, tj.našich internetových obchodů. A pokud máte přesto pocit, že si dobré hodnocení nezasloužíme, prosím, věnujte čas i tomu, v čem se máme zlepšit a jak vám návštěvu u nás zpříjemnit.
 
Před vyzvednutím se, prosím, vždy domluvte telefonicky na čase. Sklad není vždy otevřen z důvodu naskladnění zboží.

Výdejní místa DPD a Zásilkovna

Pro příjemce zboží, kteří nechtějí nebo nemohou čekat na zásilku. Jednoduše si ji pošlete do sítě výdejních míst která jsou provozována pod obchodním názvem DPD parcel a nyní zahrnuje více než 800 výdejních míst v České republice a na Slovensku. Výdejní místa jsou umístěna v dobře dostupných místech (např. nákupní centra, knihkupectví, prodejny tisku) s velice příhodnou otevírací dobou. Umožňuje Vám tak vyzvednout vámi objednaný balík v čase a místě, které vám nejlépe vyhovují – např. po cestě z/do práce nebo během nedělního nákupu. Další možnou alternativou je služba Zásilkovna. Při výběru se ujistěte, že Vámi vybrané místo bude otevřené tak, jak si přejete. 
 
 

Interaktivní mapa